اخبار

مراسم گرامیداشت پنجاهمین سالگرد فعالیت انجمن روابط‌عمومی ایران

مراسم گرامیداشت پنجاهمین سالگرد انجمن روابط عمومی ایران

در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ در سالن همایش‌های اصفهان سیتی سنتر برگزار شد.

در این مراسم که به مناسبت پنجاه سال فعالیت انجمن روابط عمومی ایران به همت شورای نمایندگی انجمن روابط عمومی ایران در استان اصفهان و دپارتمان ارتباطات و اطلاعات استان اصفهان و همکاری دپارتمان ارتباطات موسسه فن آوران حکیم برگزار شد.

جناب آقای خسرو رفیعی ریاست انجمن روابط عمومی ایران، جناب آقای غلام‌رضا کاظمی دینان ریاست شورای سیاست‌گذاری گرامیداشت هفته روابط عمومی ایران، جناب آقای ابوالقاسم حکیمیان رئیس امور نمایندگی های استانهای انجمن روابط عمومی ایران همچنین استاد حمید شکری خانقاه استاد برجسته روابط عمومی کشور حضور داشتند.

در آیین بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط عمومی ایران؛
تجلیل از فعالین روابط عمومی و گپ های ارتباطی دولتی و خصوصی در نصف جهان
آیین بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط‌عمومی‌ ایران شامگاه چهارشنبه با حضور مدیران این انجمن و کارشناسان و مدیران روابط عمومی سازمان ها و نهادهای مختلف دولتی و خصوصی در سالن همایش های بین المللی پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان برگزار شد.
آیین بزرگداشت پنجاهمین سالگرد تاسیس انجمن روابط‌عمومی‌ ایران شامگاه چهارشنبه با حضور مدیران و مسئولین این انجمن و کارشناسان و مدیران روابط عمومی سازمان ها و نهادهای مختلف دولتی و خصوصی کشور و استان اصفهان به میزبانی مشترک شورای نمایندگی انجمن روابط عمومی استان اصفهان، دپارتمان ارتباطات و اطلاعات اصفهان موسسه آموزش عالی فن آوران حکیم و مجموعه سیتی سنتر اصفهان در سالن همایش های بین المللی پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان برگزار شد.

رییس انجمن روابط عمومی ایران نیز در این مراسم با اشاره استفاده روابط عمومی ها از شبکه های اجتماعی گفت: روابط عمومی ها نباید مردمداری را فراموش کنند زیرا نقش روابط عمومی در حقیقت به دست آوردن دل مردم دارد.
خسرو رفیعی با تاکید بر اینکه روابط عمومی ها نقش بسزایی در جلب اعتماد مردم دارند، افزود: وظیفه روابط عمومی، نوعی جانفشانی و عشق است و آنها زمان خاصی برای این کار ندارند بلکه همواره در این مسیر فعالیت می کنند و روابط عمومی ها، بخشی از مدیریت سازمان در ارتباط با مردم هستند و امیدواریم در دولت سیزدهم توجه ویژه ای به نقش روابط عمومی ها شود و در حال رایزنی با شورای عالی انقلاب فرهنگی در این زمینه هستیم.
ایشان در پایان با حالت حزن و اشک با اشاره به نیاز مردم اصفهان و ایران به جاری شدن آب زاینده رود افزود: این زاینده رود تشنه است و تحمل این شرایط برای مردم سخت است و اشک همه ما برای جاری شدن آب زاینده رود و دیدن خشکی آن جاری است و این حق باید احقاق حق شده و آب زانده رود جاری شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا