اخبارتازه ها

هفته روابط‌عمومی بهترین فرصت تعمیق ارتباطات و اعتمادسازی با مردم است

در آستانه برگزاری هفته روابط‌عمومی مطرح شد:
✍️ کاظمی‌دینان: هفته روابط‌عمومی بهترین فرصت تعمیق ارتباطات و اعتمادسازی با مردم است

در آستانه برگزاری هشتمین هفته روابط‌عمومی در کشور، رئیس ستاد برگزاری این هفته از عموم مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی در بخش‌های دولتی و خصوصی درخواست کرد از تمام ظرفیت خود برای تعمیق ارتباط و اعتمادسازی با مردم استفاده کنند.
سیدغلامرضا کاظمی‌دینان در این‌باره گفت: برای هشتمین سال است که هفته روابط‌عمومی به همت فعالان این حوزه از تاریخ ۲۷اردیبهشت لغایت ۲خردادماه برگزار می‌شود و مناسب است در طول این هفته مردم و مسئولان را بیش از هر زمان دیگری با ظرفیت‌های دانش روابط‌عمومی در جهت حل مسائل و مشکلات کشور و رفع موانع موجود بر سر راه اعتمادسازی و ایجاد رضایتمندی در مردم آشنا کنیم.
وی با اشاره به شعار هفته روابط‌عمومی۱۳۹۹ با عنوان «روابط‌عمومی هوشمند، انسان سالم، جامعه سالم» گفت: تبلیغ و ترویج دستاوردهای ارتباطات سالم در یک جامعه از وظایف قطعی روابط‌عمومی و از شاخص‌های پیشرفت و توسعه است.
کاظمی‌دینان به شرایط ویژه جهان در حال حاضر اشاره کرد و گفت: ما نیز متاثر از این شرایط هستیم و ویروس کرونا باعث تغییرات اساسی در سبک زندگی‌ها شده است. از همین رو شایسته است همکاران عزیزمان در سراسر کشور برنامه‌های امسال هفته روابط‌عمومی را با رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های صادر شده از سوی ستاد مبارزه با کرونا برگزار کنند.
رئیس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی دیدارهای محدود حضوری و یا گفت‌وگوهای گسترده مجازی با مدیران ارشد و مسئولان استانی، برگزاری وبینارها و برنامه‌های علمی بر بستر فضای مجازی و تقدیر از پیشگامان عرصه روابط‌عمومی، رسانه و سلامت را از جمله برنامه‌های هفته روابط‌عمومی اعلام کرد و افزود: تاکید بر مسئولیت اجتماعی در قبال زمین و انسان، مشارکت فعال در مدیریت بحران، نقش مثبت روابط‌عمومی در توسعه و ارتقای سلامت، جهش تولید و ارتقای سواد رسانه‌ای، مهمترین نتایجی است که از اجرای برنامه‌های این هفته انتظار می‌رود.
وی یادآور شد، فعالان روابط‌عمومی در سراسر کشور متناسب با امکانات و ابزار در اختیارشان برای پربارتر شدن نتایج این هفته تلاش خواهند کرد.
وی اظهار امیدواری کرد با عادی شدن شرایط، همایش‌ها و رویدادهای علمی و صنفی این حوزه همچون سال‌های گذشته برگزار شود.

🌐کانال کنفرانس روابط عمومی

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا